عصرانه تاریخی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

از نوک سرم تا نوک انگشتای پام درد میکنه !!!

پذیرایی عصرونه از 15 نفر درحالی که نصف روز رو خونه نبودی واقعا یه انرژی مضاعف  و یه عزم جزم میخواد

قرار بود ساعت 11 مرخصی بگیرم برم خونه اما اینقدر سرم شلوغ بود که تا ده دقیقه به دوازده تو اداره بودم برای ناهار هم مهمون داشتم .

تو گروه فامیلی زنونه ازشون خواستم در مورد عصرونه پیشنهاد بدن و کلی از مهمونایی که قرار بود بیان خونمون تعریف کردم ! برادرزاده ام که تهرانه به شدت ابراز تمایل کرد که تو این مهمونی باشه منم از خدا خواسته حسابی پیگیر شدم که حتما پاشو بیا که دورهمی خیلی خوبی میشه بنابراین برای ناهار میرسید قم

دیروز صبح زود پاشدم قورمه سبزی رو بار گذاشتم و برنجمم خیس کردم  کباب رو هم سفارش دادیم که دیگه دغدغه ناهار رو نداشته باشم

ساعت 12:10 دقیقه رسیدم خونه ! اینقدر کار داشتم نمیدونستم از کجا شروع کنم . خداروشکر شب قبلش کیک توت فرنگی رو پخته بودم . مرغم رو هم پختم و ریش ریش کردم . ساعت 1.5 برادر زاده ام از راه رسید سریع میز ناهار رو چیدیم و ناهارمون رو خوردیم و دوباره سریع برگشتیم تو آشپزخونه

قبل از رسیدن برادر زاده ام اول کاسترد میوه ای رو آماده کردم چون نیاز به سرد شدن داشت .میوه هایی مثل کیوی ، سیب ، توت فرنگی ، انبه رو خرد کردم کف ظرف ریختم بعد هم مایع کاسترد رو که سرد شده بود رو روش ریختم و گذاشتم یخچال

بعد هم رفتم سراغ کیک مرغ همه موادش رو مخلوط کردم بقیه اش رو گذاشتم به عهده دخترا که تزیین کنند و آماده کنند برای رفتن تو یخچال

مرحله بعدی آماده کردن خوراک کالباس و سیب زمینی و قارچ بود که اونا رو هم به سرعت خلالی کردم و با روغن تفت دادم و درنهایت با ادویه و رب گوجه مزه دار کردم

سبزی و میوه و کاهو رو شستم و آماده کردم

قرارمون بر این بود که پذیرایی چای و شیرینی و کیک و میوه مثل همیشه برقرار باشه اما عصرونه به صورت سلف سرویسی انجام بشه

برای همین میز عصرونه رو چیدیم و همه چی رو مهیا کردیم تا بعداز پذیرایی های معمول مهمونا سرمیز از خودشون پذیرایی کنند

مهمونا که اومدن سرمیز اول همه دور میز وایسادن یه خورده نگاه کردند اما قبل از دست زدن به هرچیز اجازه خواستند از میز عکس بگیرند . 

خلاصه مهمونی خیلی خوبی بود همه راضی  بودند از خوراکی های روی میز

چه خوبه که همه از طعم غذات خوششون بیاد و دائم ازت بپرسند که چه جوری درستش کردی   واقعا خستگی از تنت درمیره البته این در رفتن خستگی دقیقا مال همون لحظه اس  وقتی مهمونات خداحافظی میکنند و تو میمونی و یه خونه و آشپزخونه ترکیده دوباره خستگی میاد سراغت

وااااای که هرچی جمع میکردی به نتیجه نمیرسیدی دقیقا تاساعت 11.30 ظرف شستیم و جمع و جور کردیم آخرشب و همین حالا هم یه جنازه هستم دفعه بعدی اگه خواستم مهمونی بدم حتما میذارمش روز تعطیل و اگه روز تعطیل نبود حتما اون روز رو مرخصی میگیرم تا من باشم چش سفیدی نکنم

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613