دوستان صمیمی استخر

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حدود 8 ماهه که به صورت مرتب استخر میرم تو این مدت کوتاه دوستان زیادی پیدا کردم که به شدت هم باهم صمیمی شدیم به طوری که اگه یه روز غیبت داشته باشیم همه احوالش رو میپرسیم یا زنگ میزنیم یا از همسایه و دوست حالش رو جویا میشیم تاحالا چند جلسه دورهمی هم داشتیم و خیلی هم بهمون خوش گذشته 

در بین این دوستان یه دوست ترک اهل استانبول دارم که با دوتا دختراش میان استخر! دوره آموزشی رو هم با همین سه نفر گذروندم برای همین  صمیمیت خاصی بینمون برقرار شده(ماجرای اومدن اینا به ایران خیلی شنیدنیه که حتما تو یه پست جداگانه مفصل براتون تعریف میکنم )

تو ایام عید که من و دخترم تنها بودیم تصمیم گرفتم دعوتشون کنم و ازشون پذیرایی کنم . روز پنجم فروردین ازشون دعوت کردم برای شام اونا هم پذیرفتند و با دوتا دختراش اومدن خونه و یه دورهمی زنونه از ساعت 6 بعدازظهر داشتیم شام مفصلی هم تدارک دیده بودم جای همه دوستان خالی

بعداز عید به ترتیب سنی شروع کردیم دید وبازدید  و رفتیم خونه یکی یکی شون(حدودا 8 نفر هستیم) . شب نیمه شعبان هم خونه یکی دیگه مراسم بودو جشن مفصلی گرفت و شام هم داد . تقریبا همه دوستان تو جشن شرکت کردند .

اوایل اردیبهشت سکینه خانم (اسم دوست ترکیه ایم هستش) زنگ زد و گفت میخوام همه دوستان رو به صرف شام دعوت کنم ولی اول زنگ زدم به شما ببینم اوکی هستی یا نه (اگه یادتون باشه من اوایل اردیبهشت یه سفر سه روزه خارجی داشتم ) برای همین گفتم نه من متاسفانه نیستم . جای منم خالی کنید ایشون هم گفتش پس بی خیال تا شما نباشی به کس دیگه ای هم نمیگم

روز شنبه هفته گذشته من نتونستم برم استخر. دوستان دسته جمعی به این توافق رسیده بودند که روز یکشنبه برای دید وبازدید عید برن خونه سکینه خانم بهش زنگ زده بودند و اطلاع داده بودند ایشون هم گفته بود اجازه بدید من بهتون خبر میدم . طفلکی زنگ زد خونه ما و گفت خانم فلانی زنگ زده و برای یکشنبه  ساعت 6 بعدازظهر قرار گذاشته حالا میخوام بدونم شما برای یکشنبه میتونی بیای یانه ؟ گفتم یکشنبه رو نمیتونم ولی بازم مشکلی نیست جای مارو خالی کنید . گفت امکان نداره فقط و فقط باید با شما هماهنگ باشم شما بگو تو هفته کی وقت داری منم گفتم سه شنبه وقتم خالیه ولی ساعت 6 نمیتونم بیام دخترم کلاس داره برای ساعت 7 به بعد حتما میام . روز دوشنبه که رفتم استخر دوستان ازم سوال کردند شماهم خونه سکینه خانم میای یانه ؟ گفتم میام ولی ساعت 6 نمیتونم بیام . گفتند ساعت 6 قرارنیست بریم ساعت 7 باید اونجا باشیم !!! تازه اینجا متوجه شدم واقعا ایشون که این همه ابراز محبت میکنه نسبت به من صداقت داره و تعارف نداره خیلی خوشحال شدم که یه دوست واقعی اونم از نوع خارجیش دارم که برام ارزش قائله

خلاصه جاتون خالی روز سه شنبه همگی رفتیم خونه شون . چه خانمی !!! چه کدبانویی !! واقعا حرف نداره از نظر احترام گذاشتن به مهمون و مهمون نوازی بی نظیرش و آشپزی بی نظیرترش چند نمونه غذا درست کرده بود یکی از یکی خوشمزه تر !!! یه نون پخته بود در نگاه اول که میدیدی فکر میکردی نون بربری هستش اما وقتی برمیداشتی تازه میفهمیدی کلی مخلفات لای نون هست به طرز ماهرانه ای این نون رو با مخلفات پرکرده بود و پیچیده بود و به شکل نون بربری در آورده بود .

تمام پذیراییش از شربت  و شیرینی گرفته تا دسر و شام کار خودش بود و دست پخت خودش واقعا بی نظیر بود. مهمونی بسیار شادی هم داشتیم کلی زدند و رقصیدند به بهانه اعیاد شعبانیه

آخر شب بعد از شام  سکینه خانم منو تو آشپزخونه صدا کرده و یواشکی میگه از همه غذاها مقداری برات کنار گذاشتم که برای شوهر و پسرت ببری دیگه واقعا نهایت لطف و محبتش رو نثارم کرد

بعد ازشام دوباره نشستیم به شوخی و خنده و آخرش همه دسته جمعی به این نتیجه رسیدند که دید وبازدید بعدی خونه ما باشه به صرف عصرونه . هرچی اصرار کردم که شام بیایید گفتند نه ! تو شاغلی برای شام مزاحمت نمیشیم  هرچی از ما اصراراز اونا انکار

حالا از روز سه شنبه مخم ترکید بس که فکر کردم برای عصرونه چه کنم ؟ چی درست کنم ؟ آش !؟ ساندویچ مرغ ؟ سالاد الویه ؟ ... تاحالا هزار بار تو خیال خودم سفره کشیدم و جمعش کردم  اگه قبول کرده بودند شام بیان من خیلی راحت تر بودم

لیست پیشنهادات عصرانه : آش رشته ، نخود یخنی، فلافل، سالاد مارکارونی ، ساندویچ مرغ، کیک مرغ ، رولت کالباس ، کیک گوشت ، نان شکم پر، خوراک کالباس و قارچ

دسر و شیرینی : بستنی ، کاسترد میوه ای ، کرم کارامل ، کیک خیس ، کیک پرتقالی

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید